Mały wymiar reklamy, czyli to świetna metoda na delikatną promocję naszego produktu czy też marki. Dodajmy do tego ulotki, bannery oraz inne formy re marketingu i jesteśmy w domu.
O druku i reklamie.

Wizytówki muszą być

naklejki reklamowe Warszawa naklejki reklamowe WarszawaKażda firma powinna zainwestować w pewne materiały poligraficzne.
Wizytówki to chyba podstawa, wiele firm również inwestuje w ulotki lub bannery zewnętrze, jednak są to już dość duże koszty.

Dobra identyfikacji wizualna i jej realizacja poprzez materiały drukowane to bardzo ważna sprawa, Wpływa na postrzeganie firm przez konsumentów.

Im więcej widzą dany znak firmowy tym lepiej myślą o samej firmie. Początkowe koszty podstawowych wizytówek, czy choćby naklejek na produkty są dość niskie.

Poniesienie ich zwróci się w postaci dużo lepszego odbioru firmy przez konsumentów.

A są to koszty wręcz niskie jak na możliwe do osiągnięcia korzyści.

Warto też wybrać trochę droższą wersję wizytówek, aby ładnie się prezentowały i nie wyglądały tanio, bo to może odstraszyć potencjalnego klienta.

Tani i dobry druk

Firmy poligraficzne co raz prześcigają się w cenach, druk staje się coraz tańszy, ponieważ drukarki dla domowych użytkowników maja coraz więcej funkcji i są coraz wyższej jakości.

Teraz dobrą drukarkę atramentową można kupić za około 300 zł i jest to ona wystarczająca do druku np.

zdjęć do domowego albumu. Ponad to nowoczesne technologie druku są bardziej oszczędne niż te sprzed 20 lat, co również oddziałuje na cenę końcowego produktu.
Wiele firm dorzuca dodatkową ilość kopii druku gratis, albo oferują spore zniżki przy kolejnych zakupach. Poszerzanie portfolio usług oraz prześciganie się w jakości druku to wszystko nabiera coraz szybszego tempa.

Z czego oczywiście zadowoleni są głównie konsumenci.

Reklamy firmy na aucie

Coraz częściej można zobaczyć auta oklejona firmowymi znakami, z numerami telefonów, ofertą itd.
Jest to bardzo dobry sposób na reklamę jeżdżącą po ulicach miasta, może to stanowić źródło nowych klientów dla firmy, ale też wzbudza pewne poczucie profesjonalizmu oraz troski o klienta.
Takie i wszelkie inne zlecenia druku naklejek można kierować do zakładów poligraficznych specjalizujących siew tego typu realizacjach. Najlepiej właśnie wybrać taką, która ma w swojej ofercie głównie naklejki i tego typu elementy drukowane. Zazwyczaj używają lepszych materiałów i stosują inne metody utrwalania swojego druku. Dobrze wydrukowana naklejka na auto powinna być jak najbardziej odporna na ciepło, promienie UV oraz oczywiście deszcz i śnieg..